fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Foto: Aviation24.pl / Mariusz Barszcz
11. Noc w Instytucie Lotnictwa - Foto: Aviation24.pl / Mariusz Barszcz
Już za nieco ponad miesiąc rozpocznie się 12. Noc w Instytucie Lotnictwa. Tegoroczna edycja odbędzie się w piątek, 6 października 2023 roku, w godzinach 17:00-23:00 w Sieci Badawczej Łukasiewicz Instytucie Lotnictwa (Łukasiewicz - ILOT), al. Krakowska 110/114 w Warszawie.
Wstęp na Noc jest jak zawsze BEZPŁATNY, jednak w tym roku będzie wymagana REJESTRACJA ON-LINE. Jak informują Organizatorzy obowiązek rejestracji związany jest z wewnętrznymi regulacjami bezpieczeństwa oraz prewencją związaną z sytuacją geopolityczną w regionie.

Zarejestrować się muszą wszyscy odwiedzający oraz przedstawiciele mediów. Wystawcy imprezy zostali już zweryfikowani poprzez wcześniejszą rejestrację. Osoby poniżej 16. roku życia są zgłaszane w formularzu przez swojego opiekuna (podajemy imię, nazwisko i wiek podopiecznych). Osoby, które w dniu imprezy mają ukończone 16 lat rejestrują się samodzielnie. Dziennikarze mogą zgłosić w swoim formularzu dodatkowe osoby (np. operator kamery).
Jak zapewnia Instytut zapisy ruszyły dziś tj. 29 sierpnia 2023 roku.

Obowiązują dwa formularze rejestracyjne:
ODWIEDZAJĄCY:
MEDIA:

Linki do formularzy znajdziecie także na oficjalnej stronie imprezy: www.nocwinstytucielotnictwa.pl
Nie ma terminu zamknięcia rejestracji (wyjątek: MEDIA). Można będzie się zapisać on-line również w dniu imprezy, przed wejściem. Z uwagi na możliwość dużego zainteresowania wydarzeniem, zalecamy nie czekać z decyzją o rejestracji do ostatniej chwili.
Przedstawiciele mediów w swoim formularzu rejestracyjnym deklarują dodatkowe osoby oraz numery rejestracyjne pojazdów. Zmiany można wprowadzać do 5 PAŹDZIERNIKA 2023 ROKU włącznie.
Przy rejestracji on-line zostanie wygenerowany automatycznie kod QR, który jest jednocześnie kartą wstępu na imprezę. Kod przekazywany jest za pomocą e-mail lub w formie linku do pobrania w wiadomości SMS.
- WEJŚCIE I WYJŚCIE dla zwiedzających będzie się odbywać wyłącznie BRAMĄ NR 2.
- Przy wejściu będą sprawdzane KODY QR, które będą generowane automatycznie w momencie rejestracji online.
- Przy wejściu będzie obowiązywać DODATKOWA KONTROLA OCHRONY wynika to z ogólnopolskich przepisów związanych z wprowadzeniem alertu BRAVO.
- Ochrona będzie mogła również zażądać okazania dokumentu tożsamości oraz zawartości bagażu.
- Każdy z odwiedzających będzie musiał przejść także przez specjalne BRAMKI.
- Szczegóły dotyczące tego, czego nie można wnosić znajdziecie w regulaminie: http://nocwinstytucielotnictwa.pl/regulamin/
AVIATION24.PL jest jednym z patronów medialnych imprezy.
Źródło informacji: Łukasiewicz - ILOT