fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Spotterzy na Aqaba Air Show 2020 pilnie poszukiwani. - Foto: Aqaba AS2020
Spotterzy na Aqaba Air Show 2020 pilnie poszukiwani. - Foto: Aqaba AS2020

To będą pierwsze pokazy lotnicze w Królestwie Jordanii i Aqabie. Organizatorzy zapowiedzieli, że Air Show ma stać się wydarzeniem corocznym.

Jordańczycy liczą na to, że ten event przyciągnie jeszcze więcej turystów do największych atrakcji turystycznych tego kraju tzw. Złotego Trójkąta, czyli Petry, Wadi Rum i Aqaby.

Dlatego Organizatorzy przygotowali dla wszystkich akredytowanych dziennikarzy i obserwatorów specjalny pakiet atrakcji, niedostępny dla nikogo innego a są w nim min.: udział w konferencji prasowej na międzynarodowym lotnisku Króla Husajna, wycieczka do Wadi Rum, sesja obserwacyjna na pustyni, zniżka 50% na opłaty za wstęp do Petry , rejs o zachodzie słońca, nurkowanie próbne i wiele, wiele innych

Jednak trzeba spełnić pewne warunki aby taką akredytację otrzymać. Zostanie ona udzielona na podstawie poprawnie wypełnionego formularza. Akredytacje będą przyznawane tylko aktywnym Spotterom, których zdjęcia są publikowane w Internecie lub w materiałach drukowanych. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odmowy akredytacji bez podania przyczyny. Formularz akredytacji znajduje się na stronie: https://aqabaairshow.com/spotters/

Aqaba Air Show 2020 to wydarzenie współorganizowane z Siłami Powietrznymi Jordanii, Jordańskim Ministerstwem Turystyki oraz Specjalną Strefą Ekonomiczną ASEZA.

Organizatorzy na razie nie zdradzają szczegółów dotyczących programu pokazów, wiadomo natomiast, że air show będzie się składał z części dziennych i nocnych.

Producentem pokazów jest polska firma Aeropact, która najbardziej znana jest z organizacji największego air show w Polsce LOTOS Gdynia Aerobaltic, Międzynarodowego Plebiscytu Lotniczego Cumulusy i współorganizacji Poznań Air Show oraz innych imprez lotniczych.

Do patronatu medialnego nad Aqaba Air Show 2020 został zaproszony również portal Aviation24.pl.

Źródło informacji: Red , Aqaba Air Show

No comments

Leave your comment

In reply to Some User