fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Dom podwieszony pod balonami ... i dźwigiem - Foto: Airbnb
Dom podwieszony pod balonami ... i dźwigiem - Foto: Airbnb

... tak mógłby brzmieć tytuł w kreskówce, ale w rzeczywistości jest to domek zawieszony na linie dźwigu, a gdzieś po środku znajduje się te kilka tysięcy balonów. Choć ta rzeczywistość jest już mniej bajkowa, to jednak nadal propozycja na taki nocleg jest kusząca.

Niestety okazało się, że domek ten można było rezerwować tylko do 13 maja, za pomocą znanej platformy Airbnb. Co wiemy więcej o tym dziwnym "latającym" noclegu?

Aby uczcić 15. rocznicę premiery filmu “Odlot”, Airbnb stworzył dom Carla i Elli, inspirowany tym z bajki Pixara. Ten uroczy, kolorowy domek unosi się nad miejscowością Abiquiú w Nowym Meksyku (USA) i jest przyczepiony do 8 tysięcy balonów, które w rzeczystości są zamocowane do liny dźwigu, który unosi całą konstrukcję.

Informacje zamieszczone na Airbnb sugerują, że nocleg odbywa się w środku domku. Jednak sam pomysł jest tak odlotowy, że nie mamy pewności czy ktoś tu sobie nie "leci w kulki". Nie wiemy też nic o podnoszeniu domku do góry razem z mieszkańcami. Chcielibyśmy, aby tak było ... może ktoś wkrótce umieści jakąś relację z pobytu.

Źródło informacji: airbnb, whitemad.pl, aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User