fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Centralne Pokazy Lotnicze - Grafika: Aeroklub Ziemi Zamojskiej
Centralne Pokazy Lotnicze - Grafika: Aeroklub Ziemi Zamojskiej

Słońce za oknem to znak, że nadchodzi wiosna, ale też nowy sezon, a wraz z nim Mistrzostwa Polski w Akrobacji Szybowcowej oraz uwaga! ... Centralne Pokazy Lotnicze !!! Aeroklub Polski i Aeroklub Ziemi Zamojskiej zapraszają fanów awiacji na lotnisko, które 29 czerwca zgromadzi najlepszych pilotów i wspaniałe maszyny. Na uczestników wydarzenia czekają m.in. samoloty odrzutowe, akrobaci, zespoły akrobacyjne i pokazy nocne.

Co możemy przeczytać na stronie Organizatora: - To prawdziwa gratka dla wszystkich fanów lotnictwa. Po pięciu latach wracają Centralne Pokazy Lotnicze. Po sukcesie show w podrzeszowskiej Jasionce zapraszamy na pokazy do Zamościa. W tym roku okazja jest szczególna - obchody 105-lecia Aeroklubu Polskiego. Pokazy odbędą się w sobotę 29 czerwca."

Wydarzenie poprzedzą Mistrzostwa Polski w Akrobacji Szybowcowej, które odbędą się w dniach 24 - 29 czerwca.

"Już teraz zapraszamy wszystkich pasjonatów awiacji na podniebne show do Zamościa. Śledźcie naszą stronę, na której będą pojawiać się najnowsze informacje." - informuje Aeroklub Ziemi Zamojskiej.

Wydarzenie możecie śledzić np. tutaj: https://www.facebook.com/centralnepokazy

Źródło informacji: AZZ, aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User