fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Ujęcie z filmu osadzonego w publikacji / Źródło: Swiss / Youtube
Ujęcie z filmu osadzonego w publikacji / Źródło: Swiss / Youtube

Samoloty i święta Bożego Narodzenia to jak dwa różne światy, ale czasami te dwie rzeczy się łączą, tak jakby Mikołaj miał własną flotę. Gdzieś w obłokach czekać może specjalna świąteczna linia lotnicza, która przewozi prezenty na całym świecie. To jakby renifery miały konkurencję na niebie - Boeingi, Airbusy czy Embraery świecące światłami pozycyjnymi zamiast czerwonych nosów. Może zamiast opłakiwać opóźnione loty, pasażerowie będą mieli wesołe świąteczne koncerty w terminalu?

Nawet pilotów można by ubrać w czerwone kombinezony i czapki Mikołaja - byłoby to zabawne! Wyobraź sobie, jak nawigacja satelitarna zamienia się w "gwiezdną nawigację" w tym magicznym okresie roku. Może samoloty będą rozsypywać świąteczny brokat? A jeśli kontrolerzy lotu zamienią swoje komendy na wesołe piosenki świąteczne? To by dopiero był lot pełen świątecznego humoru!

Pragniemy Was zaprosić do filmowej podróży, gdzie linie lotnicze łączą się z magią Bożego Narodzenia. Zanurzcie się w atmosferę magicznych lotów, gdzie samoloty stają się symbolem podróży nie tylko fizycznej, lecz także duchowej, przynosząc ze sobą radość, nadzieję i niezapomniane chwile.

Chcemy zaprosić Was na "seans filmowy", gdzie linie lotnicze przeplatają się z historiami Bożego Narodzenia i niezwykłymi przygodami Mikołaja. Przez ekran przeniesiemy się w świat, gdzie samoloty stają się nie tylko środkiem transportu, ale również magicznym narzędziem przynoszącym prezenty i radość na całym świecie.

A oto nasz świąteczny lotniczo-filmowy ranking:

Święta według WestJest - 2013

Klimatycznie i wzruszająco - Finnair - 2016

Magiczne Święta z KLM i B747 - 2014

Rozświetlony easyJet sypie prezentami - 2018

Superbohaterowie i Superstewardessy istnieją - Air New Zealand - 2023

... a może Świąteczne Airshow w wersji "cartoon" - KLM - 2015

Alpy, czekoladki ... no i z czym Wam się to kojarzy? - Swiss - 2021

British Airways też już przygotowane do Świąt - 2023

Na lotnisku Heathrow każdy, nawet pluszak, poczuje magię Świąt - 2016

Na koniec, wykopany z czeluści archiwum muzyki pop, świąteczny kawałek z 1985 roku ... oczywiście z lotniczymi akcentami.

Wesołych Świąt!

Aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User