fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Terminal Portu Lotniczego w Bydgoszczy - Foto: Materiały PL Bydgoszcz
Terminal Portu Lotniczego w Bydgoszczy - Foto: Materiały PL Bydgoszcz

Połączenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców Kujaw i Pomorza ponownie, w sezonie letnim, dołączy do siatki połączeń Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. PLL LOT od kwietnia 2024 uruchamiają rejsy do Krakowa.

Kraków to stolica polskiej turystyki, którą każdego roku odwiedzają miliony turystów, w tym także mieszkańcy naszego regionu. W sezonie letnim 2024 realizowane będzie połączenie lotnicze z Bydgoszczy do krakowskiego portu lotniczego. 

Rejs inauguracyjny zaplanowano na piątek 26 kwietnia. O godzinie 21:50 w Porcie Lotniczym Bydgoszcz S.A. wyląduje pierwszy samolot z Lotniska w Krakowie, aby następnego dnia, w sobotę 27 kwietnia, o godzinie 6:50 zrealizować rejs na trasie Bydgoszcz-Kraków.

Druga rotacja tego połączenia zaplanowana jest na poniedziałki – przyloty z Krakowa i wtorki – wyloty z Bydgoszczy. 

- Cieszymy się, że Polskie Linie Lotnicze LOT znów zdecydowały się na dodanie tego istotnego turystycznie i biznesowo kierunku do siatki połączeń Lotniska Bydgoszcz. Rejsy w przyszłym roku zaczną się wyjątkowo szybko, bo już przed majówką. To idealna okazja, by spędzić kilka dni na południu Polski, zwiedzić zabytki Krakowa, a także poznać walory małopolski  – mówi Monika Mejsner-Hermelin, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A. 

Bilety na rejsy do Krakowa jak zapowiada PLL LOT w systemach rezerwacyjnych mają kosztować od 199 zł w dwie strony. Połączenie do Krakowa realizowane będzie do 26 października.

Źródło informacji: Materiały prasowe PLB

No comments

Leave your comment

In reply to Some User

Press F10 to toggle Full Screen editing.