Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 16 grudzień 2019 18:15

Top Gun: Maverick. Zobaczcie nowy trailer w polskiej wersji!

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Top Gun powraca! Premiera w 2020 roku. Top Gun powraca! Premiera w 2020 roku. Żródło: Screen z filmu: https://www.youtube.com/watch?v=VGSQQqHMdJA&feature=youtu.be / Tylkohity.pl / Osadzony w publikacji

Po ponad 30 latach w służbie amerykańskiej marynarce wojennej, Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) jest tam, gdzie powinien być – na szczycie. Jest mistrzowskim pilotem, testującym najnowocześniejsze maszyny.

Kiedy staje na czele lotniczej spec-grupy szkolącej jej uczestników do udziału w misji, jakiej dotąd nie było, przychodzi mu spotkać się z porucznikiem Bradleyem Bradshawem (Miles Teller), o kryptonimie „Rooster”, synem jego przyjaciela oficera Nicka Bradshawa, kryptonim „Goose”, który przed laty zginął podczas jednej z misji. Maverick musi stawić czoła niepewnej przyszłości oraz duchom przeszłości. Mierzy się ze swymi lękami i demonami, czego kulminacją będzie ostateczne poświęcenie tych, którzy zostaną wybrani do misji. W filmie zobaczymy m.in. Toma Cruise’a, Milesa Tellera, Jennifer Connelly, Jona Hamma oraz Eda Harrisa.

Film wyprodukowany przez Paramount Pictures oraz Skydance i Jerry Bruckheimer Films we współpracy z Tencent Pictures oraz Don Simpson / Jerry Bruckheimer.

REŻYSERIA

Joseph Kosinski

PRODUCENCI WYKONAWCZY

Tommy Harper, Chad Oman, Mike Stenson, Dana Goldberg, Don Granger 

PRODUKCJA

Jerry Bruckheimer, Tom Cruise, Christopher McQuarrie, David Ellison

SCENARIUSZ

Ehren Kruger and Eric Warren Singer and Christopher McQuarrie

WYSTĘPUJĄ

Tom Cruise, Miles Teller, Jennifer Connelly, Jon Hamm, Glen Powell, Lewis Pullman, Charles Parnell, Bashir Salahuddin, Monica Barbaro, Jay Ellis, Danny Ramirez

Źródło informacji: uip.com / tylkohity.pl

Czytany 4911 razy

Artykuły powiązane