Wydrukuj tę stronę
niedziela, 22 listopad 2020 12:32

Ryanair zniósł opłaty za zmianę rezerwacji lotów w grudniu i styczniu.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ryanair zniósł opłaty za zmianę rezerwacji lotów w grudniu i styczniu. Ryanair zniósł opłaty za zmianę rezerwacji lotów w grudniu i styczniu. Foto: Ryanair

Linia lotnicza Ryanair poinformowała o zniesieniu opłaty za zmianę rezerwacji. Wszyscy pasażerowie, którzy zarezerwują lot na grudzień 2020 bądź styczeń 2021, a ich plany podróży ulegną zmianie, będą mieli prawo do bezkosztowej zmiany rezerwacji aż do września 2021.

Pasażerowie, którzy zarezerwują lot na styczeń lub grudzień będą mogli bezkosztowo zmienić termin lotu aż do 30 września 2021 roku. Zmiany można dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

Dara Brady, Director of Marketing & Digital Ryanaiara powiedział: - „Plany się zmieniają, więc aby zapewnić naszym klientom jak największą elastyczność i zaufanie, znieśliśmy opłatę za zmianę rezerwacji lotów na grudzień i styczeń. Klienci mogą rezerwować loty na Boże Narodzenie ze świadomością, że jeśli będą musieli odłożyć swoje plany podróży na Wielkanoc lub lato, mogą dokonać zmiany bezkosztowo. Klienci mogą teraz planować podróże na Boże Narodzenie, mając pewność, że w przypadku zmiany planów mogą zmienić termin podróży na Wielkanoc lub lato 2021 bez dodatkowych opłat”.

Poprzednim razem Ryanair wprowadził taką możliwość w październiku i listopadzie. Podyktowane było to sytuacją na rynku lotów pasażerskich związaną z epidemią Covid-19.

Źródło informacji: Ryanair

Czytany 749 razy

Artykuły powiązane