Wydrukuj tę stronę
piątek, 07 sierpień 2020 14:28

Ryanair przywraca w sierpniu 60% pierwotnego rozkładu lotów.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Ryanair przywraca w sierpniu 60% pierwotnego rozkładu lotów. Foto: Emirates

Ryanair poinformowała o przywróceniu 60% pierwotnego rozkładu lotów od 1 sierpnia, po pomyślnym wznowieniu lotów pod koniec czerwca.

Ryanair przewiózł w lipcu 4,4 miliona pasażerów do miejsc docelowych w całej Europie, ponownie łącząc przyjaciół i rodziny, umożliwiając osobom pracującym za granicą powrót do pracy, a także przewożąc turystów do najpopularniejszych kurortów na kontynencie.

W miarę jak niebo nad Europą staje się coraz bardziej ruchliwe, a zaufanie podróżnych wraca, Ryanair będzie nadal zwiększał częstotliwość lotów przez cały sierpień, obsługując ponad 1600 tras i ponad 11 000 lotów tygodniowo w ramach swojej siatki połączeń.

Ryanair zachęca wszystkich pasażerów do przestrzegania zasad lotów w reżimie sanitarnym, które wprowadzone zostały w maju. "Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek i ograniczonej liczbie usług bezgotówkowych na pokładach naszych samolotów." - informuje Ryanair.

Ryanair nadal wspiera branżę turystyczną w całej Europie i z niecierpliwością oczekuje kolejnych tysiecy pasażerów na pokładach swoich samolotów. Z tej okazji Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety już od 69 zł za lot w jedną stronę.

Źródło informacji: Ryanair

 

Czytany 623 razy

Artykuły powiązane