Wydrukuj tę stronę
wtorek, 13 listopad 2018 19:35

Hainan Airlines i Rolls-Royce podpisują porozumienie w sprawie zakupu silników samolotów.

Napisane przez Centrum Prasowe PAP
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: Pixabay.com / Licencja: CC0 Creative Commons Źródło zdjęcia: Pixabay.com / Licencja: CC0 Creative Commons

Na pierwszych Międzynarodowych Targach Chińskiego Importu (CIIE), pionierskim tego typu wydarzeniu na skalę krajową w zakresie importu, które rozpoczęły się w Szanghaju 5 listopada 2018 r. linie lotnicze Hainan Airlines Holding Co., Ltd. (Hainan Airlines) i firma Rolls-Royce Ltd., jeden z trzech największych producentów silników samolotowych, podpisały porozumienie w sprawie zakupu silników. Porozumienie ma ułatwić produktywną współpracę między obiema stronami.

„Porozumienie pogłębia naszą pomyślną współpracę i wzajemną przyjaźń z Rolls-Royce – skomentował rzecznik linii Hainan Airlines. – Linie Hainan Airlines obchodziły dziesięciolecie współpracy z Rolls-Royce w zeszłym roku i wyglądają jeszcze ściślejszej współpracy z producentem silników w branży lotnictwa cywilnego, a także w zakresie rozwoju kadry kierowniczej i szkolenia kierownictwa” – dodał rzecznik.

„Z przyjemnością podpisaliśmy porozumienie z liniami Hainan Airlines w zakresie zakupu silnika i usług TotalCare na targach CIIE. Porozumienie skonsolidowało naszą długą współpracę z chińskimi liniami – podkreślił Paul Freestone, starszy wiceprezes do spraw klientów w lotnictwie cywilnym w firmie Rolls-Royce. – W przyszłości Rolls-Royce będzie z dużym zaangażowaniem odpowiadać na potrzeby chińskiego lotnictwa cywilnego i będzie tworzyć jeszcze większe wartości dla klientów przez zapewnianie zaawansowanych produktów i innowacyjnych usług” – dodał wiceprezes.

Źródło informacji: Centrum Prasowe PAP

Czytany 2564 razy

Artykuły powiązane