Wydrukuj tę stronę
czwartek, 25 czerwiec 2020 12:29

Emirates polecą Airbusem A380 do londyńskiego Heathrow i Paryża.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
A380 A380 Foto: Emirates

Popularne Airbusy A380 od 15 lipca zaczynają obsługiwać podróżnych w trakcie lotów linii Emirates do londyńskiego Heathrow oraz do Paryża. Pandemia spowodowała uziemienie floty w marcu, teraz flagowe samoloty Emirates wracają na trasy.

- Airbusy A380 są popularne wśród naszych klientów, a loty nimi dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wysłać te maszyny w przestworza na trasach do Londynu i Paryża, już od 15 lipca. Czekamy na możliwość przywrócenia lotów A380 do innych destynacji, co będzie się odbywało w zależności od zapotrzebowania na dane połączenia. Podróż A380 naszymi liniami to wyjątkowe w branży lotniczej doznanie, pomimo modyfikacji usług na pokładzie, które mają na celu zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa załogi i podróżnych. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci chętnie wejdą na pokład naszego cichego i wygodnego samolotu – powiedział Adel Al Redha, dyrektor operacyjny Emirates.

Linie Emirates ogłosiły także powrót lotów do Dhaki (od 24 czerwca) i do Monachium (od 15 lipca). To kolejne kierunki w stale rozbudowywanej siatce połączeń.

W tym tygodniu zakomunikowano o ponownym otwarciu Dubaju dla gości biznesowych i turystycznych już od 7 lipca. Jednocześnie powstały nowe protokoły podróży lotniczych dla obywateli, mieszkańców i turystów odwiedzających Zjednoczone Emiraty Arabskie. Mają one na celu zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich odwiedzających Dubaj.

Aktualnie linie Emirates oferują loty do ponad 40 miast. Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku, Zatoce Perskiej oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju. Więcej informacji pod adresem www.emirates.com/wherewefly.

Loty do Dhaki i Monachium będą obsługiwane przez Boeing 777-300ER. Można je rezerwować na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.

Źródło informacji: Emirates

Czytany 932 razy

Artykuły powiązane