Wydrukuj tę stronę
środa, 12 czerwiec 2019 18:15

Dziecięca lampka jak flightradar24. Pokaże gdzie jest samolot rodziców.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
"Magiczna" lampka WestJet, która dziecięcym flightradar24.com? "Magiczna" lampka WestJet, która dziecięcym flightradar24.com? Źródło zdjęcia: WestJet

Każdy, kto podróżuje do pracy, wie, jak trudnym jest być z dala od swojej rodziny. Latarka WestJet Flight Light ułatwia to zadanie. Lampka wykorzystuje dane lotu na żywo do projekcji toru lotu WestJet na sufit sypialni dziecka.

Pasażerowie WestJet mogą podzielić się swoją podróżą i pokazać swoim dzieciom, jak blisko znajdują się od domu. Flight Light jest obecnie w fazie prototypu. Jak pisze linia lotnicza, latarkę-projektor będzie testować tego lata i udostępniać aktualizacje przez cały czas jego rozwoju.

Jak to działa?

Przed rozpoczęciem podróży pasażer zsynchronizuje urządzenie Flight Light ze specjalnie zaprojektowaną aplikacją Flight Light z telefonu komórkowego.

Następnie przed startem wprowadza numer lotu WestJet w aplikacji Flight Light. Zapewnia to urządzenie Flight Light z danymi lotu na żywo, takimi jak czasy przylotu i odlotu.

Gdy rozpoczyna się lot, światło włącza się. Dzieci mogą śledzić lot swoich rodziców w czasie rzeczywistym i zobaczyć, jak daleko są od domu. Kiedy samolot w końcu wyląduje, światło lotu zacznie pulsować, aby powiadomić dziecko.

Pozostaje pytanie: czy to dobry pomysł? Albo dziecko nie uśnie, bo będzie czekać aż samolot doleci do celu, albo uśnie i nie zobaczy jak samolot doleciał. W końcu taka lampka może działać jak niezły "usypiacz".

Źródło informacji: WestJet

Czytany 1494 razy

Artykuły powiązane