Wydrukuj tę stronę
piątek, 10 lipiec 2020 12:03

Dubaj połączy się już z ponad 50 miastami w sierpniowej siatce Emirates.

Napisane przez Redakcja
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Dubaj połączy się już z ponad 50 miastami w sierpniowej siatce Emirates. Foto: Emirates

Emirates ogłosiły wznowienie lotów do Genewy (od 15 lipca), Los Angeles (od 22 lipca), Dar es Salaam (od 1 sierpnia), Pragi i Sao Paulo (od 2 sierpnia) oraz do Bostonu (od 15 sierpnia), oferując pasażerom jeszcze więcej opcji podróżowania.

Cała siatka połączeń Emirates do połowy sierpnia będzie składała się na 58 miast, wliczając w to 20 miejsc w Europie i 24 w rejonie Azji i Pacyfiku.

- Odkąd zostało ogłoszone ponowne otwarcie Dubaju dla przyjezdnych, a siatki połączeń się stopniowo zwiększają, zaobserwowaliśmy wzrost zainteresowania lotami i zwiększenie popytu na podróże. Współpracujemy ściśle ze wszystkimi zainteresowanymi stronami i wznawiamy operacje lotnicze przy jednoczesnym zapewnieniu, że podejmujemy wszystkie środki, by zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo  naszych klientów i pracowników – powiedział Adnan Kazim, Dyrektor Handlowy Emirates

Emirates oferują podróżującym bezpieczne połączenia między Amerykami, Europą, Afryką, Środkowym Wschodem, Azją i Pacyfikiem dzięki dogodnym przesiadkom w Dubaju. Dzięki temu, że Dubaj otworzył się na międzynarodowych gości biznesowych i turystycznych, podróżujący mogą także zatrzymać się w tym wyjątkowym mieście.

Źródło informacji: Emirates

Czytany 620 razy

Artykuły powiązane