Wydrukuj tę stronę
piątek, 22 listopad 2019 14:55

Corendon Airlines z konkretnymi planami.

Napisane przez Corendon Airlines
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Corendon Airlines z konkretnymi planami. Foto: Corendon Airlines

Przedstawiciele linii lotniczych Corendon Airlines zapowiedzieli kolejny krok w strategii ekspansji na polskim rynku. 21 listopada 2019r. pojawili sie na targach TT WARSAW 2019, a wieczorem spotkali się grupą obecnych i potencjalnych partnerów biznesowych na uroczystej kolacji.

Corendon Airlines, to międzynarodowa firma, która w październiku br. zapowiedziała intensywny rozwój na polskim rynku. Przedstawiono plan wzrostu liczby połączeń do portów lotniczych w Turcji i Grecji z Warszawy, Katowic, Gdańska i Wrocławia, które obowiazywać będą już od 25 kwietnia 2020r.

“Obecnie z naszych usług korzystarocznie 50 tysięcy polskich turystów. Dzięki proponowanym w sezonie 2020 lotom rejsowym, mamy szansę zwiększyć tę liczbę do 100 tysięcy pasażerów. Turcja i Grecja są destynacjami często wybieranymi przez Polaków. W zeszłym roku kraj półksiężyca odwiedziło ich ponad 800 tysięcy” - mówi Yildiray Karaer, Dyrektor Zarządzający Corendon Airlines.

Ważnym krokiem w strategii ekspansji było ponowne spotkanie się z polskimi touroperatorami, przedstawicielami portów lotniczych, biur podróży oraz dziennikarzami najpierw na targach TT WARSAW 2019, gdzie do 23 listopada prezentowana jest oferta w jednym z pawilonów w sektorze A, a następnie na wieczornym bankiecie, podczas którego przedstawiono szczegóły długofalowej strategii i możliwości współpracy. Na wieczornym spotkaniu A walk in the clouds, które odbyło się w jednym z warszawskich klubów, pojawili się przedstawiciele Corendon Airlines oraz prezes zarządu Corendon Tourism Group. Wieczór uświetniły występy gwiazd muzyki elektronicznej. Zagrali Gromee oraz düet Novika&Lex. Imprezę poprowadziła dziennikarka Odeta Moro. Na gości czekało tez mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Wręczono bilety lotnicze do Turcji i Grecji oraz zaproszenia do hoteli Corendon na całym świecie.

Źródło: Corendon Airlines

Czytany 1166 razy

Artykuły powiązane