fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl 

 - Foto: Materiały prasowe JetBlue
- Foto: Materiały prasowe JetBlue

Dzięki codeshare z JetBlue, pasażerowie będą mogli odbyć całą trasę na jednym bilecie, z jednolitą polityką bagażową i warunkami taryfowymi. Plan podróży jest tak skonstruowany, aby podróżni mogli dostać się do miejsc docelowych w USA, z uwzględnieniem optymalnego czasu na przesiadkę.

Z radością ogłaszamy zawarcie umowy codeshare z JetBlue. To partnerstwo rozszerza ofertę podróży dla klientów Polskich Linii Lotniczych LOT między Polską a USA, korzystając z rozległej siatki połączeń JetBlue. Z drugiej strony, powitamy klientów naszego partnera na pokładzie LOT-u i kierunków w naszej siatce połączeń, zapewniając im dostęp zarówno do Polski, jak i miejsc w Europie Środkowo-Wschodniej mówi Robert Ludera, Dyrektor Biura Siatki Połączeń PLL LOT.
Partnerstwo obu przewoźników zapewni pasażerom z Polski połączenia do popularnych miejsc docelowych, takich jak między innymi: Boston, Orlando, Detroit, Las Vegas, Atlanta czy Waszyngton. Bilety na połączenia LOT-u i JetBlue w sezonie zimowym 2023/2024 będą dostępne w ciągu kilku najbliższych tygodni we wszystkich kanałach sprzedaży, między innymi na stronie przewoźnika, w LOT Contact Center, biurach LOT Travel i u agentów.
Źródło informacji: PLL LOT