fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Linie United zamówiły dodatkowych 60 Airbusów A321neo - Foto: Airbus
Linie United zamówiły dodatkowych 60 Airbusów A321neo - Foto: Airbus

Linia United dostarczonych zamówień na 60 wersji Airbus A321neo, udostępniona inicjatywę United Next, mającą na celu standaryzację floty nowych samolotów i udoskonalenie globalnej konfiguracji jednostek. Rozwiązanie amerykańskie zostało zamówione 50 A321XLR i 70 A321neo. Poprzez kolejne zamówienie linia kupuje bezpośrednio od Airbusa 180 A321.

Po wydaniu w przypadku A321neo do służby w United, linia zaoferuje pasażerom i personelowi pokładowemu kabinom w standardzie Airspace, wyjątkowy komfort lot, powiedział Christian Scherer, dyrektor handlowy i dyrektor ds. ekskluzywny Airbusa. Jeśli wystąpią skutki uboczne, zużyte paliwo, zastosuje ślad węgla A321neo przysporzą United korzyści.

A321neo oferuje doskonałe parametry użytkowe i najniższą w swojej klasie emisję CO‚ w przeliczeniu na fotel fotela. Wyznaczanie śladu węgla wesprze dążenia United na rzecz redukcji emisji CO‚. Samoloty A321neo przeznaczone dla United będą wyposażane w kabinę pasażerską Airspace, z unikalną strefą powitalną i najnowocześniejszym oświetleniem Full LED (pomaganie odpowiedzialne za kontrolę strefy czasowej); cieńszymi panelami bocznymi znajdującymi się poza przestrzenią dostępną na poziomie; dostęp do okna dzięki przeprojektowanym ramkom i szczegółowym zasłonom okiennym; wyłączniki schowkami podsufitowymi oraz narzędzia poprawiające komfort użytkowania.

A321neo to model samochodu z rodziny A320neo, wyróżniający się wyjątkowymi zasięgami i osiągami. Dzięki zastosowaniu i sharkletów nowej generacji zapewnia się 50% zasilania oraz ponad 20% zasilania i emisji CO‚‚ w ogólnym z wąskokadłubowymi samolotami generacji, a jednocześnie usługa komfortu podróży w najszerszej na świecie kabinie wąskokadłubowej. Do tej pory klientów z całego świata zamówili ponad 5400 egzemplarzy A321neo.

Źródło informacji: Airbus

No comments

Leave your comment

In reply to Some User