fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl 

23 października wchodzi do kin film Polot w reżyserii Michała Wnuka, a tymczasem dla naszych Czytelników przygotowaliśmy, wspólnie z dystrybutorem filmu next Film, konkurs. Wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie związane z lotnictwem.

Dla pierwszych 10 osób, które odpowiedzą prawidłowo na nasze pytanie, dystrybutor filmu Next Film przygotował 10 pojedynczych wejściówek na film Polot.

UWAGA! KONKURS ZAKOŃCZONY!

Pytanie brzmi: Jaką nazwę miał jeden z najsłynniejszych sterowców, który uległ katastrofie 6 maja 1937 roku?

REGULAMIN KONKURSU:
1. Organizatorem konkursu jest portal AVIATION24.PL, a fundatorem nagród dystrybutor NEXT FILM.
2. Na poprawne odpowiedzi portal AVIATION24.PL czeka do dnia 22.10.2020 do godz. 12:00.
3. Odpowiedzi należy przesyłać na adres: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
4. Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Redakcję Portalu Internetowego Aviation24.pl zarejestrowano w Sądzie Okręgowym Warszawa - Praga dnia 14 grudnia 2015 roku, zarejestrowanego w międzynarodowym systemie informacji o wydawnictwach ciągłych ISSN i oznaczono symbolem: ISSN 2450-6443, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją konkursu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania związanego z konkursem. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Redakcja Portalu Internetowego Aviation24.pl.)
5. Pierwsze 10 osób, które odpowie prawidłowo na zadane pytanie i spełni warunek z punktu nr 4 otrzyma pojedyncze elektroniczne wejściówki na seans filmowy Polot wg. instrukcji użycia kodów elektronicznych w Kinie Helios, która znajdują się poniżej regulaminu konkursu.
6. Osoby, które spełnią warunki z pkt 4 i pkt 5 zostaną poinformowane o wygranej drogą mailową do 24 października 2020 roku do godziny 22:00.

Instrukcja użycia kodów elektronicznych w kinie Helios

 1. Po okazaniu w kasie kina Helios kodu elektronicznego stanowiącego 13-cyfrowy ciąg liczb, otrzymają Państwo bilet uprawniający do uczestniczenia w wybranym seansie.
 2. Kod wymieniany jest w kasie kina na jeden bilet na określony seans filmowy, pod warunkiem dostępności miejsc na sali.
 3. Kod zrealizować można we wskazanym kinie/kinach sieci Helios. Lista kin Helios z adresami dostępna jest na stronie www.helios.pl/naszekina.
 4. Kody elektroniczne mogą zostać wykorzystane w kinie/kinach Helios tylko we wskazanym okresie ważności. Zmiana terminu ważności kodu nie jest możliwa.
 5. Kod obowiązuje jedynie na określony film z repertuaru kin/kina sieci Helios, z wyłączeniem seansów w salach Dream, pokazów specjalnych, w tym pokazów z cyklu: Kino Kobiet, Kino Konesera, Nocne Maratony Filmowe, Kino na temat, Helios dla dzieci, Kultura Dostępna, Helios na Scenie oraz pokazów zamkniętych.
 6. Realizacja kuponu w salach Dream możliwa jest po wniesieniu dodatkowej opłaty w kasie, zgodnie z cennikiem kina.
 7. Kod uprawnia do wymiany na bilet podczas seansów 2D i/lub 3D. Cena kodu dla seansu 3D obejmuje opłatę za okulary (3 zł), które są konieczne do oglądania filmu w technice trójwymiarowej.
 8. Kod nie upoważnia do pierwszeństwa w obsłudze przy kasie.
 9. Kod nie podlega wymianie na gotówkę.
 10. Odsprzedaż kodów osobom lub podmiotom trzecim jest zabroniona. Helios ma prawo deaktywować kody w stosunku do których został naruszony zakaz, a wszelkie roszczenia, w szczególności o zwrot wartości kodu, nie będą uwzględniane.
 11. Helios nie odpowiada za udostępnienie kodu osobom nieuprawnionym. Kod realizowany będzie wyłącznie na rzecz pierwszej osoby, która przedstawi go w kasie kina.
 12. Przy wejściu do kina widzowie zobowiązani są do dezynfekcji dłoni, a na terenie kina do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos. Osoby posiadające przyłbice mogą skorzystać z oferty barów i kawiarni sieci. Maseczki i przyłbice zakupić można we wszystkich kinach Helios.
 13. W sali kinowej musi pozostać 75% wolnych miejsc. Po każdym seansie sale kinowe są wietrzone i dezynfekowane.
 14. Z uwagi na bezpieczeństwo zachęcamy do korzystania z płatności bezgotówkowych.
 15. Prosimy o stosowanie się do zaleceń pracowników kina.

Zapraszamy do udziału!

Aviation24.pl i Next Film