fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Zdjęcie ilustracyjne/poglądowe - Foto: Pixabay License
Zdjęcie ilustracyjne/poglądowe - Foto: Pixabay License

Port Lotniczy Poznań Ławica poinformował o uruchomieniu lotów do Omanu w sezonie zimowym na początku 2025 roku. Rejsy będą wykonywane samolotem Boeing B737 MAX w terminie: 17.01-02.05.2025.

„Byliśmy tu pierwsi i jesteśmy najlepsi. W sezonie Zima 24/25 do Omanu będziemy latać z Warszawy, Katowic, Wrocławia i także z Poznania. Cieszę się, że mieszkańcy Wielkopolski już tej zimy będą mogli rozpocząć swoją podróż z Itaką do Omanu blisko domu i jestem przekonany, że stanie się to dodatkową zachętą do odwiedzenia tego fascynującego miejsca. Wprowadzenie tego kierunku z wylotem z Poznania to także okazja do podziękowania Zarządowi Lotniska Poznań-Ławica za znakomitą współpracę i wzorową obsługę naszych wspólnych Klientów” – komentuje Piotr Henicz, Wiceprezes Itaka Holdings.

„To znakomita wiadomość dla naszych pasażerów. Oman jest kierunkiem dobrze znanym w Poznaniu i cieszył się dużą popularnością już w roku 2018. Dzisiaj pojawia się jeszcze lepszy produkt  – bezpośrednie przeloty z Poznania do Salalah, z wykorzystaniem nowoczesnego samolotu, dzięki któremu podróż nad Ocean Indyjski będzie szybsza i bardziej komfortowa – bez konieczności przesiadek , czy międzylądowań technicznych. Z punktu widzenia podróżnych, jest to bardzo ważna zmiana. Oman, obok Zanzibaru i Dubaju, to już trzeci egzotyczny kierunek, jaki Itaka zaoferuje z Poznania w nadchodzącym sezonie zimowym. Brawo Oman! Brawo Itaka!” – powiedział Grzegorz Bykowski, Wiceprezes Portu Lotniczego Poznań-Ławica Sp. z o.o.

 Źródło informacji: Port Lotniczy Poznań Ławica / redag. aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User