fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Inauguracja lotu PLL LOT do Oradei - Foto: PLL LOT
Inauguracja lotu PLL LOT do Oradei - Foto: PLL LOT
3 czerwca wystartowało rozkładowe połączenie Polskich Linii Lotniczych LOT z Warszawy do Oradei. Samoloty polskiego przewoźnika będą latały na tej trasie 4 razy w tygodniu, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.
Loty do Oradei zostały zaplanowane na poniedziałki, środki, piątki i soboty. W środy i piątki rejs LO655 wystartuje z Warszawy o 11:25, a rejs powrotny LO656 odleci z Oradei o 14:35. W poniedziałki i w soboty rejs LO657 wystartuje z Warszawy o 14:30, a z powrotem do Warszawy rejs LO658 wyruszy o 17:40. Połączenie będzie wykonywane samolotami typu Embraer 170 i 175, a lot potrwa około 1,5 godziny.

– Oradea to już trzeci port w Rumunii obsługiwany przez PLL LOT. Nowe połączenie to nie tylko kolejna propozycja dla osób poszukujących inspiracji podróżniczych – to również narzędzie dla rozwoju relacji gospodarczych i turystycznych regionu Bihor. Na naszych gościnnych pokładach, podróżujący z Oradei mogą nie tylko odkryć uroki Warszawy i Polski, ale również, dzięki naszej siatce połączeń, dotrzeć do ponad 80 miast w Europie, Ameryce Północnej, czy Azji – mówi Michał Fijoł, Prezes Polskich Linii Lotniczych LOT.

Połączenie z Warszawy do Oradei będzie realizowane dzięki współpracy w formule PSO (Public Service Obligation) z regionem Bihor. Ceny biletów zaczynają się od 469 zł w dwie strony. Od 31 marca 2024 r. Rumunia jest w Strefie Schengen, co znacząco skróciło proces odprawy, podnosząc komfort podróży z i do tego kraju.
 
Źródło informacji: PLL LOT / redag. aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User