fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Marek Choim i jego Extra 330SC - Foto: Mateusz Jakubowski / Świdnik Air Festival
Marek Choim i jego Extra 330SC - Foto: Mateusz Jakubowski / Świdnik Air Festival

Tego pilota zna chyba każdy miłośnik awiacji. Nikt, tak jak on nie zachwyca feerią barw oraz skomplikowanymi, widowiskowymi figurami akrobacyjnymi. Kolejnym z powietrznych solistów IV Świdnik Air Festival jest Marek Choim, pilotujący samolot Extra 330SC.

Swoją przygodę z pokazami lotniczymi rozpoczął w 2013 roku w Warszawie. Od tego czasu bierze udział w pokazach organizowanych w Polsce, jak i na świecie.

Extra 330SC Marka Choima wyposażona jest w wytwornicę dymu, co zwiększa atrakcyjność pokazów. Na tym jednak nie koniec. Akrobacyjny freestylowiec swoje ewolucje wykonuje także podczas lotów nocnych, krzesząc z maszyny miliony iskier, a tym samym budząc zachwyt wśród oglądającej go publiczności.

Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy się już doczekać co przygotował dla nas tym razem! IV Świdnik Air Festival już 15-16 czerwca na lotnisku trawiastym.

Małe TGD muzycznym gościem IV Świdnik Air Festival

Tegoroczny IV Świdnik Air Festival to nie tylko niesamowite pokazy lotnicze, ale także koncerty polskich gwiazd muzyki. Kilka tygodni temu informowaliśmy o koncertach NOSOWSKIEJ i Darii Zawiałow. Teraz do muzycznej listy naszego wydarzenia dołącza zespół Małe TGD.

Uwaga: Organizatorzy pokazów ogłosili 7 czerwca, że koncert Darii Zawiałow nie odbędzie się. Prosimy obserwować stronę swidnik.pl lub pokazów lotniczych w Świdniku. Ma zostać ogłoszony występ innego artysty.

Zespół młodych wokalistów wykonuje muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Zadebiutował w 2017 roku płytą „Góry do góry”, a pod koniec 2019 roku wydał kolejny krążek pt. „Wyspa skarbów”, który został nominowany do nagrody Fryderyka w kategorii Muzyka Dziecięca i Młodzieżowa. Małe TGD ma też na koncie trzeci album - „Online” - wydany w trudnym dla wszystkich okresie pandemii. Młodzi artyści w lekki, momentami przewrotny sposób opowiadają o radzeniu sobie z emocjami, codziennymi obowiązkami, zamykającym i otwierającym się światem.

Koncert już 16 czerwca na lotnisku trawiastym w Świdniku.

Źródło informacji: Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

No comments

Leave your comment

In reply to Some User