fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Grupa akrobacyjna Firebirds -  Źródło zdjęcia: Świdnik Air Festival
Grupa akrobacyjna Firebirds - Źródło zdjęcia: Świdnik Air Festival

Ich pokazy zapierają dech w piersiach, a precyzja i skomplikowane figury, które wykonują, powodują, że widzowie nie mogą oderwać od nich wzroku. Do ekipy IV Świdnik Air Festival dołącza Grupa Akrobacyjna Firebirds.

„Firebirds” to Łukasz Świderski – mistrz Polski w akrobacjach samolotowych, Adam Labus – prowadzący i instruktor akrobacji samolotowej oraz Sebastian Nowicki – pilot cywilny Airbusa A320. Zespół lata na samolotach Extra 330 w biało-czerwonym malowaniu, a ich pokazy to gwarancja niezapomnianych emocji.

Na ich pokaz zapraszamy już 15 i 16 sierpnia, na lotnisko trawiaste w Świdniku. Bilety w przedsprzedaży do kupienia na stronie www.biletyna.pl.

Patronat honorowy nad IV Świdnik Air Festival objęli: Wicepremier i Minister Obrony Narodowej Władysław Kosiniak-Kamysz, Wojsko Polskie, Wojewoda Lubelski Krzysztof Komorowski, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski oraz Burmistrz Miasta Świdnik Marcin Dmowski.

Patronat medialny nad imprezą objął min. portal Aviation24.pl.

Źródło informacji: Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

No comments

Leave your comment

In reply to Some User