fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji - Foto: Mater. pras. PL Bydgoszcz
Corendon Airlines rozpoczyna loty z Bydgoszczy do Turcji - Foto: Mater. pras. PL Bydgoszcz

Do siatki połączeń z bydgoskiego lotniska dołączył kolejny turecki przewoźnik z rejsami do Antalyi. Inauguracyjny rejs wystartował w sobotę. 

W sobotę krótko po godzinie dziewiątej rano na płycie bydgoskiego portu wylądował biały Boeing 737-800 w charakterystycznym, czerwonym malowaniu. Inauguracyjny rejs został oczywiście powitany tradycyjnym salutem wodnym. Dodatkowo, Pasażerów wchodzących na pokład pierwszego lotu linia lotnicza witała tradycyjnymi tureckimi słodyczami.  

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości rozszerzenia naszej działalności na Bydgoszcz - mówi Mine Aslan, CCO linii lotniczej Corendon Airlines. - Wierzymy, że podróżujący z naszą linią do Antalyi doświadczą najwyższej jakości usług i będą częstymi gośćmi na pokładach naszych samolotów. Mamy nadzieję, iż w przyszłości nasze połączenia czarterowe będą się dalej rozwijały. 

- Zeszłoroczny sezon czarterowy przyniósł nam najwyższą w historii lotniska liczbę pasażerów, a teraz, dzięki bogatej ofercie kierunków lotów wakacyjnych z Bydgoszczy, mamy nadzieję pobić ten wynik - podkreśla Monika Mejsner-Hermelin, Prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz. - Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z powrotu Corendon Airlines na nasze lotnisko po wielu latach i mamy nadzieję na długotrwałą i owocną współpracę.

Źródło informacji: Port Lotniczy Bydgoszcz / Redag. aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User