fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Dzień Otwarty Heli Solution 2024 - Grafika: Organizator
Dzień Otwarty Heli Solution 2024 - Grafika: Organizator

Może to nie tak wielkie pokazy jak Air Show w Radomiu, czy spektakularne jak Antidotum w Lesznie, ale pierwsze w Polsce w tym roku i też ... można powiedzieć, że w Radomiu.

Na terenie Aeroklubu Radomskiego, w podradomskim Piastowie, 27 kwietnia odbędzie się impreza lotnicza o nazwie "Dzień Otwarty Heli Solution 2024" ... wstęp wolny, jak zapowiadają organizatorzy.

"Serdecznie zapraszamy na pierwsze tegoroczne pokazy lotnicze w Polsce! Już w sobotę 27 kwietnia na lotnisku Aeroklubu Radomskiego w Piastowie. Wstęp na wydarzenie jest wolny. W programie Dnia Otwartego Heli Solution znajdą się pokazy lotnicze dzienne i nocne z wykorzystaniem pirotechniki i po raz pierwszy zostanie zaprezentowany śmigłowiec Guimbal Cabri G2 z floty naszego ośrodka. Zaplanowaliśmy również otwarcie sezonu przez zespół Bo105.pl, loty widokowe, atrakcje na ziemi dla całych rodzin i foodtrucki. Zaczynamy o 13:00 i kończymy po zmroku, wstęp jest bezpłatny. Rozpocznijmy razem sezon imprez lotniczych! Do zobaczenia 27 kwietnia w Piastowie" - pisze w mediach społecznościowych Heli Solution.

 

W kolejnych informacjach, umieszczanych na stronie tego wydarzenia, możemy się dowiedzieć, że wystąpią również:

  • Robert Kowalik, który wykona akrobacje lotnicze na samolocie Extra
  • Dawid Walas, który pokaże możliwości samolotu Carbon Cub
  • Marcin Kubrak zaprezentuje w locie słynny samolot North American Harvard IIB
  • Grupa Spadochronowa Sky Magic

... lista jest wciąż otwarta, ale nawet jeżeli nie wypełnią jej kolejne samoloty czy śmigłowce, to myślimy, że warto, na rozgrzewkę przyjechać i zrelaksować się pod piastowskim niebem.

Źródło informacji: Heli Solution, Aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User