fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Sebastian Kawa - Foto: Aviation24.pl
Sebastian Kawa - Foto: Aviation24.pl

Świat lotnictwa jest fascynujący, każdy lot kryje w sobie historię, pasję oraz niezwykłe doświadczenia. Wieczór 17 lutego to był wyjątkowy czas. Prezentujemy Państwu zapis wywiadów przeprowadzonych podczas prestiżowej gali lotniczej. To wyjątkowa okazja, aby zagłębić się w myśli oraz doświadczenia niezwykle utalentowanych jednostek związanych z lotnictwem.

Nasz film stanowi zbiór wywiadów z pilotami, ikonami branży, ekspertami oraz osobami, które wkładają serce i duszę w rozwój tej fascynującej dziedziny. Pragniemy podzielić się z Państwem ich mądrością oraz pasją, która napędza lotniczy świat. Podczas uroczystej gali plebiscytu lotniczego Cumulusy 2023 rozmawialiśmy z: Sebastianem Kawą, Łukaszem Czepielą, Sławkiem Krajniewskim, Ingą Piasecką, Witoldem Sokołem i Robertem Zawadą. Gotowi na start? Zapnijcie pasy, a my razem wyruszymy w fascynującą podróż przez niezwykłe wymiary lotnictwa.

Źródło informacji: Aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User