fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Zdjęcie ilustracyjne - Foto: Krystian Dobrzański / Port lotniczy Rzeszów-Jasionka
Zdjęcie ilustracyjne - Foto: Krystian Dobrzański / Port lotniczy Rzeszów-Jasionka

Polskie Linie Lotnicze LOT do letniej siatki połączeń dodały, podobnie jak w ostatnich kilku latach, bezpośrednie połączenie z Jasionki do Gdańska.

– Dzięki bardzo dobrej współpracy z narodowym przewoźnikiem mieszkańcy naszego regionu będą mogli bezpośrednio polecieć z Jasionki do Gdańska i wypocząć nad polskim morzem. Warto zauważyć, że coraz częściej osoby z Pomorza przylatują na Podkarpacie, aby spędzić wolny czas w pięknych Bieszczadach lub Beskidzie Niskim, albo skorzystać z oferty uzdrowisk w Rymanowie czy Horyńcu Zdrój, do czego gorąco zachęcam – mówi Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Rejsy samolotów na tej trasie odbywać się będą dwa razy w tygodniu, od 3 czerwca do 14 września 2024 r. Z systemów rezerwacyjnych narodowego przewoźnika wynika, że Embraery będą wylatywać z Gdańska w poniedziałki i piątki o godzinie 21:20, by na podrzeszowskim lotnisku wylądować o 22:35. Samoloty „nocować” będą w Jasionce, a w podróż powrotną wyruszą we wtorki i soboty o 6:55, zaś lądowanie w stolicy województwa pomorskiego zaplanowano na 8:10.

Źródło informacji: Port Lotniczy Rzeszów Jasionka

No comments

Leave your comment

In reply to Some User