fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

Port Lotniczy w Dublinie - Foto: Materiały prasowe Portu Lotniczego w Dublinie
Port Lotniczy w Dublinie - Foto: Materiały prasowe Portu Lotniczego w Dublinie

Port lotniczy w Dublinie bada obecnie potencjalne możliwości poprawy oglądania samolotów na całym lotnisku przez pasjonatów lotnictwa. Trwają poszukiwania najlepszego miejsca przy ogrodzeniu lotniska. Irlandzcy Spotterzy będą wniebowzięci.

Port Lotniczy w Dublinie na swoim profilu na X (Twitterze) umieścił, na razie w niezbyt dobrej jakości, wizualizację, jak taki obiekt mógłby wyglądać. Na końcu zadaje pytanie: "Czy byście z tego korzystali?".

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Nam spodobał się ten, opublikowany przez jednego z użytkowników portalu społecznościowego: - "Trzeba zapewnić pewne udogodnienia, takie jak bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, przyzwoita kawiarnia, ekrany przylotów/odlotów, osłony przeciwwiatrowe/słoneczne, wygodne siedzenia, toalety, bezpłatny parking do 4 godzin..."

Jak informuje portal independent.ie w pobliżu lotniska w Dublinie obecnie najpopularniejsze miejsce do obserwacji samolotów znajduje się wzdłuż odcinków drogi R108 w pobliżu południowego krańca pasa startowego 10/28. Znajdują się tam usypane kopce - tzw. górki spotterskie.

Lotnisko w Dublinie poinformowało, że więcej szczegółów na temat nowych potencjalnych obszarów widokowych zostanie udostępnionych „we właściwym czasie”.

Źródło informacji: Lotnisko w Dublinie, independent.ie, redag. aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User