fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl 

Ujęcie z filmu osadzonego w publikacji / Źródło: Twitter (X)
Ujęcie z filmu osadzonego w publikacji / Źródło: Twitter (X)

Tak to możliwe! Kilkuletni chłopiec, podczas odprawy, w niewyjaśnionych okolicznościach, dostał się na taśmę transportującą bagaże do lotniskowej sortowni. Miało to miejsce kilka dni temu na lotnisku w Santiago w Chile.

Na opublikowanym w mediach społecznościowych filmie, widać jak chłopiec wchodzi na taśmę przy stanowisku check-in, następnie jest transportowany główną taśmą do hali lotniskowej sortowni. Cała sytuacja może się wydawać zabawna, ale tak naprawdę stanowiła ona duże zagrożenie życia lub kalectwa dla tak małego człowieka.

Systemy sortujące na lotnisku składają się z różnych mechanizmów przepychających bagaże na inne taśmy kierujące. Jeżeli w trakcie sortowania torba może ulec uszkodzeniu to pomyślmy co może stać się z tak małym dzieckiem. Widać to na jednym ujęciu w filmie, gdzie dziecko zostaje uderzone przez klapę przekierowującą bagaż na inną taśmę.

Na szczęście pracownicy sortowni zostali na czas powiadomieni o incydencie i podjęli malca z taśmy. Czy mały pasażer zapamięta to jako zabawę ... ?

Redag. Aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User