fanpage facebook aviation24.pl fanpage twitter aviation24.pl kanał youtube aviation24.pl galeria instagram aviation24.pl

FA-50 w barwach Polskich Sił Powietrznych - Źródło zdjęcia: 23.BLT / osadzony w publikacji - fb
FA-50 w barwach Polskich Sił Powietrznych - Źródło zdjęcia: 23.BLT / osadzony w publikacji - fb

Trochę tęskniliśmy za tym piknikiem, zastanawialiśmy się: będzie, czy nie będzie ... i wczoraj nagle pojawiło się ogłoszenie na profilu facebook - 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego: "W imieniu Dowódcy 23. BLT, personelu bazy oraz Fundacji Spadkobierców Tradycji Dywizjonu 303 zapraszamy na Piknik Lotniczy z okazji naszego Święta!"

Na chwilę obecną nie ma zbyt dużo informacji: Co wiemy na pewno: odbędzie się prezentacja samolotu FA-50, odbędą się pokazy dynamiczne lotnictwa wojskowego i cywilnego oraz tradycyjnie wystawa statyczna samolotów i sprzętu wojskowego. 

"Czego się spodziewać? Wielu niespodzianek i atrakcji dla wszystkich. Więcej szczegółów już wkrótce. Wstęp: Oczywiście wolny!" - piszą Organizatorzy. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/s/piknik-lotniczy-w-ramach-swiet/982678349959248/?mibextid=9l3rBW&rdid=MPJgLcqe0YZuWBMH

Pikniki lotnicze w 23. Bazie Lotnictwa Taktycznego (23. BLT) w Mińsku Mazowieckim to już tradycja. Choć nie tak duże jak np. Air Show w Radomiu czy Antidotum Leszno, to zawsze przyciągały miłośników lotnictwa z całego kraju, a najbardziej z Warszawy i okolicznych miejscowości. Te wydarzenia stanowią część obchodów święta 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego.

Wszystkie te wydarzenia są doskonałą okazją do zobaczenia niesamowitych maszyn z bliska, a także do spotkania z innymi entuzjastami lotnictwa. Pikniki te są ważnym elementem kalendarza lotniczego w Polsce i cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności.

Źródło informacji: 23.BLT, archiwum-23blt.wp.mil.pl, aviation24.pl

No comments

Leave your comment

In reply to Some User