środa, 03 styczeń 2018 09:21

Powstało kolejne lotnicze malowanie ... na ciągniku siodłowym.

Napisane przez Aviation24.pl
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Po słynnym malowaniu ciężarówki na cześć Dywizjonu 303 oraz Aston Martina w barwy RAF, który towarzyszy Muzeum Dywizjonu 303, przyszedł czas na grafikę związaną ze 100 leciem lotnictwa polskiego.

Firma Studio Aerografu Wiesław Ścisłek miała okazje brać udział w projekcie malowania Scani, poświęconego pamięci dwóch polskich lotników: Żwirko i Wigurze. Właścicielem pojazdu i pomysłodawcą jest Firma P.W.Rafi Simply Transport. Idea malowania ciągnika siodłowego wiązała się ze 100 leciem odzyskania niepodległości przez Polskę oraz 100 leciem lotnictwa polskiego. Jak Wam się podoba?

scania0301201802

scania0301201802

Źródło zdjęć i informacji: Profil FB / http://www.studio-aerografu.pl/

Czytany 1499 razy Ostatnio zmieniany środa, 03 styczeń 2018 09:35

Artykuły powiązane

 • Film Dywizjon 303 i plebiscyt Cumulusy 2017. Rozmowa z Angeliką Jarosławską w TVP Polonia.
  Angelika Jarosławska, ambasador filmu "Dywizjon 303" i Prezes Fundacji Pamięci Polskich Pilotów Walczących w Kraju i na Obczyźnie, skupiającej projekty związane z promocją historycznego i współczesnego lotnictwa w rozmowie o wyjątkowym roku stulecia polskiego lotnictwa wojskowego, stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz stulecia brytyjskiego RAFu.
 • Latanie w przyszłości. Konkurs Młodych Artystów FAI.

  Konkurs Młodych Artystów FAI, to międzynarodowy konkurs plastyczny dla młodzieży w wieku od 6 do 17 lat. Każde państwo członkowskie FAI organizuje i sponsoruje konkurs w swoim kraju, a prace laureatów z danego kraju wysyłane są do siedziby FAI w Lozannie i tam oceniane przez Międzynarodowe Jury. Dzieci z naszego kraju już wielokrotnie zdobywały piękne medale i dyplomy FAI.

 • Linie Emirates prezentują samolot z nową kalkomanią na Expo 2020.

  Linie Emirates zaprezentowały pierwszy samolot ozdobiony nową kalkomanią z okazji wystawy światowej Expo 2020 w Dubaju. Naniesiono ją na samolot Boeing 777-300ER o numerze A6-EPK w hangarze Emirates Engineering. 

 • Wizerunek Roberta Lewandowskiego na samolocie Lufthansy.

  Nowy design Airbusa A340-600 Lufthansy, którym podróżują piłkarze FC Bayern Monachium, zostanie po raz pierwszy zaprezentowany podczas 12-dniowej podróży klubu po Azji na „Audi Summer Tour 2017”.

 • Dwa pomysły na samochodowy samolot lub samolotowy samochód. Czy realne?

  Niejednokrotnie widzieliśmy w filmach przedstawiających przyszłość latające samoloty i każdy miłośnik lotnictwa zapewne marzy o tym, żeby kiedyś oglądać takie pojazdy nie tylko na ekranach ale zobaczyć również na własne oczy.

1 komentarz

 • Link do komentarza Gosia środa, 03 styczeń 2018 21:42 napisane przez Gosia

  Pomysł i samo wykonanie naprawdę pierwsza klasa. Bravo!!!

  Raportuj

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top