czwartek, 16 listopad 2017 13:43

Podpisanie umowy z PZL Mielec na dostawę i montaż systemu FIS.

Napisane przez Inspektorat Uzbrojenia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: By Anna Zvereva from Tallinn, Estonia [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons Źródło zdjęcia: By Anna Zvereva from Tallinn, Estonia [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Jak poinformował wczoraj na swoim portalu Inspektorat Uzbrojenia 13 listopada 2017 r. zawarł on z Polskimi Zakładami Lotniczymi Sp. z o.o. w Mielcu umowę na dostawę i montaż systemów do kontroli z powietrza (Flight Inspection System - FIS).

Umowę podpisali Szef Szefostwa Techniki Lotniczej cz.p.o płk Adam Marciniak,  Prezes Zarządu - Dyrektor Naczelny Janusz Zakręcki oraz Członek Zarządu - Dyrektor Serwisu i Prób w Locie Artur Wojtas.
Do 28.06.2019 r. wykonawca zamontuje na dwóch samolotach M28B/PT urządzenia systemu, który przeznaczony jest do kontroli z powietrza środków ubezpieczenia lotów, radiowej łączności lotniczej oraz procedur przyrządowego podejścia do lądowania na lotniskach i lądowiskach Sił Zbrojnych RP. Wartość umowy wynosi 42,5 mln zł.

Źródło informacji: http://iu.wp.mil.pl/aktualnosci.aktualnosc.249.0.html

Czytany 776 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 16 listopad 2017 13:50

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top