czwartek, 09 listopad 2017 11:11

"Leci z nami pilot". Zaproszenie na spotkanie ze znanymi lotnikami.

Napisane przez Aeromodelklub
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Źródło zdjęcia: PLL LOT / http://aviation24.pl/index.php/component/k2/item/1787-kapitan-lot-u-jerzy-makula-ambasadorem-the-world-games-wroclaw-2017 Źródło zdjęcia: PLL LOT / http://aviation24.pl/index.php/component/k2/item/1787-kapitan-lot-u-jerzy-makula-ambasadorem-the-world-games-wroclaw-2017

"Leci z nami pilot", to impreza cykliczna mająca charakter otwartych spotkań ze znanymi lotnikami (pilotami, konstruktorami, sportowcami), organizowana dla dzieci i młodzieży z warszawskich modelarni oraz fanów lotnictwa.

Gośćmi spotkania będą:
Kpt. pil. Jerzy MAKULA,
pil. Jan MAKULA,
pil. Maciej POSPIESZYŃSKI.
Każde takie spotkanie jest niepowtarzalną okazją poznania kariery sportowej i / lub zawodowej pilotów, wysłuchania wielu interesujących opowieści, czy też obejrzenia pięknych fotografii oraz filmów lotniczych. Nasi goście opowiedzą uczestnikom, jak wyglądała ich droga do licznych sukcesów w akrobacji i w pracy zawodowej, czy też doradzą jak najlepiej rozpocząć szkolenie lotnicze, by zdobyć licencję pilota i zacząć latać. "Leci z nami pilot", to również doskonała okazja, by zapytać pilotów o wszystko, co związane szybowcami lub samolotami, na których latają, czy też o inne zainteresowania itp.
Tradycją bemowskich spotkań "Leci z nami pilot" jest to, że popularni, znakomici piloci wręczają młodym modelarzom odznakę „Młodzik Aeroklubu Polskiego”, za pierwsze zaliczone zawody.
Zapraszamy serdecznie. WSTĘP WOLNY.
Więcej informacji na stronie: www.bemowskie.pl/aeromodelklub

Źródło informacji: Bogdan Wierzba / Aeromodelklub

Czytany 804 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 09 listopad 2017 11:17

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top