środa, 13 wrzesień 2017 14:36

Lotnisko Chopina pierwszym lotniskiem w Polsce z bezpłatną wodą do picia.

Napisane przez Lotnisko im. Fryderyka Chopina
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Źródło zdjęcia: https://www.lotnisko-chopina.pl/ Źródło zdjęcia: https://www.lotnisko-chopina.pl/
Lotnisko Chopina w Warszawie, wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji m. st. Warszawy S.A. uruchomiło dziś w strefie zastrzeżonej lotniska źródełka z bezpłatną wodą pitną dla pasażerów.

Źródełka są dostępne w tak zwanej strefie tranzytowej, za strefą kontroli bezpieczeństwa. Poidełka są wyposażone w kraniki, za pomocą których pasażerowie mogą sobie nalać wodę do kubków lub napełnić butelki.

Dwa źródełka z bezpłatną wodą ustawione są w strefie Schengen, jedno w Non Schengen. Woda z urządzeń spełnia wszystkie wymagane normy wody pitnej. Lotnisko Chopina tym samym stało się pierwszym lotniskiem w Polsce i jednym z pierwszych w regionie, na którym pasażerowie mają dostęp do darmowej wody pitnej.

„Bardzo cieszymy się, że wspólnie z MPWiK mogliśmy wprowadzić to udogodnienie naszych pasażerom. Jesteśmy dumni, że jako pierwsze lotnisko w Polsce udostępniamy osobom podróżującym z naszego Lotniska darmową wodę” – mówi  Hubert Wojciechowski, dyrektor Biura Marketingu i PR Lotniska Chopina.

Źródło informacji i zdjęć: https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/aktualnosci-i-wydarzenia/0/633/szczegoly.html

Czytany 464 razy Ostatnio zmieniany środa, 13 wrzesień 2017 14:39

Artykuły powiązane

Skomentuj

Twój komentarz zostanie opublikowany po akceptacji administratora.

Top